Kredyty i Pożyczki
home


Tu znajdziesz coś dla Siebie
Strona główna
KREDYTY BANKOWE
 POZABANKOWE
POŻYCZKI SMS
SPOŁECZNOŚCIOWE
WYMIANA WALUT
WYBIERZ KREDYT BANKOWY

Kredyty Bankowe.

Na rynku działa wiele banków które udzielają różne kredyty, do najbardziej popularnych należą:

1. Kredyt gotówkowy

2. Kredyt konsumpcyjny

3. Kredyt konsolidacyjny (na spłatę innych kredytów)

4. Karta kredytowa z przyznanym limitem

5. Kredyt samochodowy

6. Kredyt hipoteczny

7. Kredyt w rachunku ( limit kredytowy)

8. Kredyt obrotowy

9. Kredyt inwestycyjny

Wśród różnych kredytów do najkorzystniejszych należą z regóły limity w rachunkach bankowych, gdzie przyznawany jest limit kredytowy którego nie trzeba w całości od razu spłacać, wystarczy tylko spłacić raz w miesiącu odsetki od wykorzystanej kwoty. Od kwoty nie wykorzystanej oczywiście odsetek nie płacimy.Jednak warunkiem przyznania takiego limitu najczęściej są stałe comiesięczne wpływy na rachunek. Należy również pamiętać że limit jest przyznawany na pewien okres, po którym należy go spłacić, bądź też jeżeli bank wyrazi na to zgodę przedłużyć go o następny najczęściej roczny okres.

Jeżeli ktoś robi dużo zakupów, wówczas korzystna jest karta kredytowa z limitem, gdyż przy odpowiednim korzystaniu z niej jest to w zasadzie kredyt darmowy. Jeżeli całą wydaną kwotę z danego okresu rozliczeniowego spłacimy w wyznaczonym zwykle dość długim terminie, wówczas nie płacimy żadnych odsetek.

 

Profesjonalne strony internetowe Pruszków,  Geodeta Warszawa,   Geodeta Serock, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt;   Darmowe Strony Internetowe,   Język angielski Ursus;   Apteka Zalesie;   How To Make Railings / Jak zrobić balustradę;   How to Make Sliding Doors;   TAXI Piastów;   TAXI Grodzisk Mazowiecki;   TAXI Milanówek;   taxi Brwinów;   Geodeta Płock;   psycholog dziecięcy Ursus;