Mini-pożyczka
home


Internetowe pożyczki gotówkowe
Oferta
Pozabankowe
Pożyczki bez BIK
Oferty prywatne
Porównywarka
Forum
Pożyczki pozabankowe

         Coraz większą popularnością cieszą się pożyczki poza bankowe.

         Częstym powodem tego stanu rzeczy jest fakt, że banki coraz częściej odmawiają mam kredytów. Inną ważną sprawą jest to, że coraz więcej Polaków ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań i trafia do różnych baz danych takich jak BIK BIG Infomonitor itp. W takich bazach możemy przebywać nawet jeszcze wiele lat po spłacie swoich zobowiązań, lub w czasie gdy nasze zobowiązanie uległo już dawno przedawnieniu.

 

KLIKNIJ TU I SPRAWDŹ CZY TWÓJ DŁUG PRZEDAWNIŁ SIĘ

 

        Jeśli natomiast nie wiesz co o tobie wiedzą banki, też możesz to sprawdzić. Masz prawo do uzyskania informacji  o wszystkich twoich danych (również wpisach dotyczących pożyczek i kredytów) bez względu na to gdzie się one znajdują. Jeśli chcesz sprawdzić kliknij w poniższy link

 

        KLIKNIJ TU I SPRAWDŹ SIĘ W BAZACH DANYCH BIK BIG KRUK itp.

 

      Istnieje wiele ofert poza bankowych gdzie nie sprawdza się historii kredytowej w BIK, aczkolwiek właściciele takich firm coraz częściej sprawdzają naszą wiarygodność w inny im znany sposób. Często sprawdzają np zatrudnienie, oraz to czy nasze wynagrodzenie nie jest zajęte przez komornika.

      Jednak starając się o pożyczkę poza bankową należy mieć na uwadze fakt że zazwyczaj są one droższe ot tych bankowych, jednak w zamian często jest tak, że wszelkie formalności są załatwiane w domu, a gotówkę dostajemy niemalże na rękę. Często nawet tego samego lub następnego dnia.

 

      Ciekawą ofertą jest już aktualna pożyczka Zima 2013 jeśli chcesz poznać szczegóły

KLIKNIJ TUTAJ


Profesjonalne strony internetowe Pruszków,  Geodeta Warszawa,   Geodeta Serock, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt;   Darmowe Strony Internetowe,   Język angielski Ursus;   Apteka Zalesie;   How To Make Railings / Jak zrobić balustradę;   How to Make Sliding Doors;   TAXI Piastów;   TAXI Grodzisk Mazowiecki;   TAXI Milanówek;   taxi Brwinów;   Geodeta Płock;   psycholog dziecięcy Ursus;